Wrestling

11.10.2023

НА КОЛОМИЙЩИНІ ВІДБУВСЯ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУРНІР З ВІЛЬНОЇ БОРОТЬБИ

Днями в селі Королівка Коломийського району відбувся всеукраїнський турнір з вільної боротьби, присвячений коломийським воїнам ЗСУ та пам'яті полеглих Героїв Коломийщини.

У змаганнях взяли участь понад 270 юних спортсменів з усієї України.

Старший тренер національної команди України з вільної боротьби та тренер Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи м. Коломия Григорій Шулепа в коментарі Kamp-Sport поділився враженнями від проведення всеукраїнського турніру:

"Це вже другий турнір, що присвячений Коломийським воїнам ЗСУ та, зокрема, в пам’ять про полеглих Героїв Коломийщини. У змаганнях взяли участь приблизно 270 спортсменів з усіх областей України. В селі Королівка Коломийського районі збудували достойний спортивний манеж, який минулоріч приймав чемпіонат України U-20 з вільної боротьби.

Турнір проводився серед борців вікової категорії U-15 та U-17. Серед учасників змагань були чемпіони України, призери міжнародних першостей. Спортсмени показали хороший та якісний рівень боротьби. Для молоді цей турнір - чудова можливість показати себе та здобути нагороди. Маємо хорошу підтримку від партнерів і меценатів, тож ці змагання точно будуть традиційними", - розповів Григорій Шулепа.