Wrestling

04.04.2022

ВЛАДЛЕН КОЗЛЮК - БРОНЗОВИЙ ПРИЗЕР ЧЕМПІОНАТУ ЄВРОПИ

Владлен Козлюк став бронзовим призером чемпіонату Європи з греко-римської боротьби у вазі до 97 кг, який триває у столиці Угорщини Будапешті. Владлен у бронзовій сутичці переміг норвежця Фелікса Балдауфа — 8:0.

Зазначимо, що це був дебют українця на континентальній першості серед дорослих. До цього він вигравав медалі лише на молодіжному та юніорському рівнях.

На шляху до медальної сутички Козлюк здолав у 1/8 фіналу минулорічного віцечемпіона світу серед юніорів, нідерландця Тірона Стеркенбурга - 7:2, а у 1/4 – бронзового призера юніорського чемпіонату світу 2019 року турка Бейтуллу Кайшдага - 8:4.

На жаль,  у півфіналі КОЗЛЮК не зміг упоратися з віце-чемпіоном світу 2018 року, болгарином Кірілом Міловим – 1:7.

Відтак, це вже друга бронзова нагорода наших спортсменів. Раніше теж бронзову нагороду у вазі до 63 кг виборов уродженець поки що тимчасово захопленої російськими орками Волновахи (Донецька область) Олександр Лашин.

Вітаємо Владлена Козлюка з бронзовою звитягою!