Wrestling

19.02.2024

ВАЖКО БАЧИТИ ПОРУЧ СПОРТСМЕНІВ, ЯКІ ПІДТРИМУЮТЬ ВБИВСТВО УКРАЇНЦІВ

Президент Асоціації спортивної боротьби України Юрій Копитко поділився враженнями від чемпіонату Європи-2024, на якому українська збірна здобула 10 нагород.

"У Бухаресті завершився Чемпіонат Європи. Скажу відверто, це був емоційно важкий Чемпіонат для усієї борцівської спільноти. Адже важко бачити поруч спортсменів, які підтримують вбивство українців та знищення нас як нації. Перед початком змагань було прийняте категоричне рішення - жодних спільних фото та рукостискань з представниками країн агресорів.

Особисто вболівав та переживав за кожного нашого спортсмена. І наші борці та борчині показали свою силу, міць та непереможність.

Жіноча збірна під керівництвом Volodymyr Yevonov стала першою на чемпіонаті Європи! Українки вибороли шість медалей: "золото" - Ірина Коляденко, "срібло" - Аліна Філіпович, Тетяна Сова, Анастасія Осняч, "бронза": Юлія Ткач, Соломія Винник.

Четверте місце в командному заліку отримали наші борці греко-римського стилю, виборовши чотири медалі: "срібло": Олександр Грушин, "бронза": Жан Беленюк, Парвіз Насібов та Ярослав Фільчаков.

Щиро вітаю усіх спортсменів та тренерів. Пишаюсь такими високими результатами наших борців та борчинь. Продовжуємо тренування, адже нас чекає найважливіше змагання - Олімпіада 2024. Подяка нашим Збройним Силам України, лише завдяки вам ми живемо, тренуємось та представляємо Україну на міжнародній арені", - сказав Юрій Копитко.

ОЛЕКСАНДР ГРУШИН ВІДМОВИВСЯ ВІД СПІЛЬНОГО ФОТО З представником країни-бензоколонки