Wrestling

17.03.2023

УКРАЇНСЬКІ БОРЧИНІ В БУХАРЕСТІ ЗАВОЮВАЛИ ДВА ЗОЛОТА ТА БРОНЗУ ЧЕМПІОНАТУ ЄВРОПИ

Анастасія Алпєєва. United world wrestling

У Бухаресті продовжується чемпіонат Європи Ю-23 зі спортивної боротьби. 16 березня змагання розпочали жінки.  Тріумфаторкою змагань у вазі до 59 кг стала Соломія Винник. У фіналі українка декласувала француженку - перемога на туше. Також золотою призеркою стала Анастасія Алпєєва. Українці не було рівних у вазі до 76 кг - Анастасія не віддала жодного очка своїм суперницям за підсумками змагань. Ще одну нагороду Україні принесла Марія Винник. У вазі до 55 кг українка здолала італійку та завоювала бронзову медаль.

Також сьогодні тріумфально виступили й інші наші дівчата, які почали свої виступи на попередніх стадіях:. Одразу четверо наших дівчат змогли вийти у золоті фінали: