Wrestling

14.02.2024

УКРАЇНКИ ГАРАНТУВАЛИ ТРИ МЕДАЛІ НА ЄВРО-2024 З БОРОТЬБИ

Тетяна Сова-Ріжко

На чемпіонаті Європи-2024 з боротьби, який відбувається в румунському Бухаресті, стартували змагання із жіночої вільної боротьби.

Сьогодні, 14-го лютого, три українки гарантували собі щонайменше срібну нагороду.

Тетяна Сова-Ріжко у півфіналі з мінімальним рахунком перемогла дворазову чемпіонку Європи з Болгарії Мімі Хрістову (7:6) та у свій день народження гарантувала четверту в кар'єрі медаль континентальної першості (і першу — в категорії до 68 кг).

Аліна Філіпович свій півфінал не проводила через травму в суперниці - чемпіонки світу-2022 з Молдови Анастасії Нікіти. 18-річна українка боротиметься за "золото" на своєму дебютному дорослому Євро в кар'єрі.

Гарантувала собі дебютний фінал Євро також Анастасія Осняч-Шустова. Українка здобула перемогу над італійкою Енрікою Рінальді — 3:0. Досі на континентальному рівні українка не фінішувала вище п'ятої сходинки.

Оксана Лівач у категорії до 50 кг боротиметься за "бронзу". Титулована українська борчиня програла півфінал представниці Азербайджану Марії Стадник — колишній борчині збірної України. Сутичка завершилася із рахунком 0:6.

Нагадаємо, перші дві нагороди континентальної першості Україна здобула в греко-римській боротьбі: Олександр Грушин здобув "срібло" у вазі до 63 кг, а Жан Беленюк — "бронзу" категорії до 87 кг.