News

Wrestling

13.05.2024

У ГРЕЦІЇ ВІДБУДЕТЬСЯ ЮНАЦЬКИЙ ЧЕМПІОНАТ ЄВРОПИ З БОРОТЬБИ


Зовсім скоро у грецькому місті Лутракі розпочнеться чемпіонат Європи з боротьби серед кадетів і кадеток. Турнір відбуватиметься з 15 до 18 травня. На чемпіонаті Європи U-15 з кожної країни будуть представлені по 13 спортсменів з кожного виду боротьби . У складі збірної України вирушає 39 спортсменів.Про налаштування та підготовку українських борців в інтерв’ю Kamp-Sport детальніше розповів тренер юнацьких збірних України з жіночої боротьби Орест Скобельський


«Збірна пройшла корисний та якісний тренувальний збір протягом тижня базі СКА. Мали багато контрольних поєдинків та чудово обмінялися досвідом. Було чимало учасників збору – близько 60-ти дівчат, а кадетв було ще більше. Вдячні, зокрема, Асоціації спортивної боротьби України, яка дуже постаралася для дітей, видавши їм усе необхідне екіпірування. Для наших юніорів це неабияк престижно.Налаштування бойове, їдемо здобувати золоті медалі. На чемпіонат Європи їдуть всі чемпіони України і кілька призерів. Кожний спортсмен вже з юного віку прагне з гідністю представити Україну на континентальній першості. Нам відомо, що на турнірі будуть змагатись нейтральні борці з країн-терористів. Всі наші спортсмени розуміють важливість можливих сутичок з ними та хочуть перемагати кожного», – сказав Орест Скобельський.


Нагадаємо, у березні українські юнацькі команди з боротьби взяли участь у топовому масштабному турнірі Tallinn Open-2024.

Others News