Wrestling

18.08.2023

У ФІЛІПОВИЧ – ЗОЛОТО, У ЄФРЕМОВОЇ – СРІБЛО ЧЕМПІОНАТУ СВІТУ З БОРОТЬБИ U20!

Ще дві нагороди поповнили скарбничку збірної України на чемпіонаті світу з боротьби серед спортсменів до 20 років, що проходить в Аммані (Йорданія).

Золото у вазі 57 кг виборола чинна чемпіонка Європи U-20 Аліна Філіпович. У фіналі поступаючись 0:3,  18-річна борчиня з Калуша на останніх секундах зуміла вирвати перемогу у японки Ітіки Араі (5:3).

Підтвердила медальний клас, ставши срібною медалісткою у категорії до 53 кг Марія Єфремова. 17-річна спортсменка з Бахмута, у колекції якої є два золота кадетської світової першості та нагорода найвищого ґатунку з цьогорічного чемпіонату Європи U-20, впевнено виграла три сутички й лише у фіналі поступилася чинній віцечемпіонці Азії та чемпіонці світу серед юніорів-2022 Антім Антім з Індії.

Вітаємо наших юних борчинь та їхніх тренерів і бажаємо нових перемог на славу України!

Джерело: НОК України та олімпійська команда