Wrestling

16.08.2023

РІЛЛЯ ТА СЛОБОДЕНЮК - У БРОНЗОВОМУ ФІНАЛІ ЧЕМПІОНАТУ СВІТУ U-20

Сьогодні, 16 серпня, на чемпіонаті світу з боротьби серед спортсменів до 20 років, що триває в Йорданії, розпочали виступи українські борчині.

До бронзового фіналу вийшла Вікторія Слободенюк, яка виступає в категорії 50 кг. Стартувала українка з перемоги над Сереною ді Бенедетто з Канади, у чвертьфіналі Вікторія здолала Лауру Ганікизу з Казахстану. У півфінальній сутичці наша борчина поступилась китайці Янрунг Лі. Проте, Слободенюк збергіє шанси піднятись на п'єдестал світової першості: у бронзовій сутичці вона побореться з Рекою Гегедус із Словаччини.

Нагороду Україні може принести ще одна українка, Альбіна Рілля. Наша борчиня також змагатиметься в бронзовому фіналі (55 кг). В 1/8 фіналу Альбіна пройшла нейтральну росіянку Діану Антропову, а в чвертьфіналі здобула перемогу над суперницею з Казахстану. На жаль, у півфіналі сильнішою за Ріллю виявилась білоруска Аріна Мартинава. Врешті-решт українка зберігає шанси на медаль.

Щодо змагань серед чоловіків, то Володимиру Кочанову не вдалося стати бронзовим призером чемпіонату світу. У "бронзовому фіналі" в категорії 125 кг українець поступився представнику Туреччини.