Wrestling

08.03.2024

МЕДАЛЬНИЙ ДЕНЬ УКРАЇНСЬКИХ ДЗЮДОЇСТІВ НА ГРАНПРІ У ЛІНЦІ

Українці прекрасно виступили в перший день змагань на Гранпрі з дзюдо в Лінці!

Свій високий рівень підтвердив Дільшот Халматов (60 кг). Саме Дільшот став єдиним з українців, кому вдалося дійти до півфіналу, де поступився французу Седріку Револю. Таким чином Халматов потрапив до бронзового фіналу, суперником в якому був казах Сейлхан. В підсумку перемогу здобув саме наш співвітчизник, здобувши бронзову нагороду Гранпрі.

Також на пʼєдестал піднявся Богдан Ядов (66 кг). Наш лідер у цій ваговій категорії впевнено подолав перші раунди змагань та наткнувся на нейтрального спортсмена у 1/4 фіналу, якому, на жаль поступився. Далі щоб потрапити у бронзовий фінал Богданові довелося провести втішну сутичку, в якій українець був сильніше представника Туркменістану Рахімова. Вже у бронзовому фіналі Ядов зустрівся з лідером посіву - іспанцем Альберто Мартіном. Українець зміг провести залікову дію та довести сутичку до своєї перемоги.

Також варто відзначити вдалий виступ іншого українця у вазі до 66 кг. Микита Голобородько теж зміг пробитися до бронзового фіналу, де поступився тому ж, що і Ядов, нейтральному атлету.

Єдиним українцем, що сьогодні не зміг пробитися до медальних сутичок став Артем Лесюк (60 кг). Наш спортсмен у 1/8 фіналу поступився австрійцю Адамяну та завершив виступи на турнірі.

Завтра українські дзюдоїсти продовжать боротьбу за нагороди. Бажаємо успіхів нашим спортсменам.

Джерело: ukrsportbase