Wrestling

15.08.2023

ІВАН ПРИМАЧЕНКО ЗДОБУВ "СРІБЛО" ЧЕМПІОНАТУ СВІТУ З БОРОТЬБИ U-20

United World Wrestling

Україна здобуває першу нагороду на чемпіонаті світу з боротьби серед спортсменів до 20 років, який триває в Йорданії.

Віцечемпіоном світу в категорії 97 кг став український борець Іван Примаченко. Спортсмен з Полтави у "золотому фіналі" поступився іранцю Абольфазлу Бабалу (5:3).

У півфіналі Примаченко здолав білоруса Владіслава Козлова - 5:1.  У чвертьфіналі українець був сильнішим за індійського суперника Діпака Шаналя, а в 1/8 фіналу Іван переміг борця з Єгипту.

Додамо, що Іван Примаченко, окрім новоспеченого статусу віцечемпіона світу U-20, є чемпіоном молодіжного чемпіонату Європи-2023. Минулоріч українець ставав срібним призером континентальної першості.

В України є можливість вибороти ще одну нагороду на чемпіонаті світу в Йорданії. Український спортсмен Володимир Кочанов вийшов у "бронзовий фінал" в категорії 125 кг. За "бронзу" наш борець змагатиметься з Каранвіром Сінгом - представником Канади.