Wrestling

18.08.2023

ФІЛІПОВИЧ І ЄФРЕМОВА ЗМАГАТИМУТЬСЯ ЗА ЗВАННЯ ЧЕМПІОНОК СВІТУ U-20 З БОРОТЬБИ

У Йорданії триває чемпіонат світу з боротьби серед спортсменів до 20 років, де зараз змагаються жінки.

Сьогодні, 18 серпня, Україна має шанс поповнити власну скарбничку одразу ж двома золотими нагородами. Учора до фіналів кваліфікувались одразу дві українські борчині - Аліна Філіпович та Марія Єфремова!

Філіпович у "золотому фіналі" (до 57 кг) побореться з японською суперницею Ічікою Арай. Українка стартувала на світовій першості з кваліфікації, де успішно пройшла борчиню з Туреччини. Розпочала виступи в основній сітці Аліна з розгрому Рііни Ріни з Індії (6:0), а в чвертьфіналі здолала "нейтральну" білоруску Волгу Гардзєй (10:0). Сутичку за фінал спортсменка з Калуша виграла в казашки Шугули Омірбек - 10:4.

Єфремова намагатиметься здобути статус чемпіонки світу (до 53 кг) в сутичці з індійкою Антім Антім. В 1/8 фіналу Марія перемогла болгарку Ніколь Крумову (4:0), далі здобула перемогу над Гультакін Шіріновою з Азербайджану. У півфіналі борчиня з Бахмута виявилась сильнішою за Кейті Гомес з США - 2:0.

Нагадамо, що вчора першу нагороду України в жіночій боротьбі на ЧС здобула Вікторія Слободенюк. Українка стала бронзовою призеркою у категорії до 50 кг. Раніше першу медаль України в Йорданії здобув Іван Примаченко.

Початок фіналів - о 18:00. Трансляція - за посиланням