Wrestling

16.02.2023

ДИСКВАЛІФІКАЦІЯ У ПІВФІНАЛІ СТАЛА БАР’ЄРОМ НА ШЛЯХУ ДАР’Ї БІЛОДІД ДО МЕДАЛІ

Сьогодні в ізраїльському Тель-Авіві стартував другий в нинішньому сезоні турнір серії Grand Slam, який цього разу зібрав близько 400 найкращих дзюдоїстів світу, серед яких 16 представників збірної України.

У перший змагальний день на татамі Shlomo Arena вийшла зокрема титулована українська атлетка Дар’я Білодід – у категорії до 57 кг.

Наша борчиня вже у перших сутичках показала, що перебуває у хорошій спортивній формі і на шляху до півфіналу впевнено перемогла дуже хороших та титулованих суперниць. Та у півфіналі Білодід провела заборонений прийом на ліктьовий суглоб суперниці, а це - автоматична дискваліфікація на наступний поєдинок. Таким чином у підсумку Дар’я залишилася без медалі, посівши 5-те місце.