Martial Arts

25.05.2023

ДАР'Я БІЛОДІД – БРОНЗОВА ПРИЗЕРКА ГРАНПРІ В ЛІНЦІ

На третю сходинку п’єдесталу пошани турніру «Upper Austria Grand Prix 2023» у Лінці зійшла українська дзюдоїстка, бронзова медалістка Олімпіади-2020 Дар’я Білодід, що виступає у ваговій категорії до 57 кг.

У бронзовому фіналі дворазова чемпіонка світу та бронзова призерка Олімпійських Ігор перемогла представницю Сербії - Перішіч.

Медалі для України також здобули  Дільшот Халматов та Артем Лесюк (до 60 кг).

Дільшот Халматов дійшов до "золотого фіналу", в якому, на жаль, поступився дзюдоїсту з Франції. Українець боровся з травмою пальця, через що йому не вдалося добре себе проявити. Зрештою, Халматов став срібним призером Гран-прі.

"Бронза" у ваговій категорії до 60 кг підкорилась Артему Лесюку, який переміг Назіра Талібова з Азербайджану.

Таким чином, Україна після першого дня змагань є найкращою серед країн, що не мають золота у своєму активі. У доробку нашої команди 1 срібло та 2 бронзи.

Джерело: ukrsportbase