Wrestling

17.08.2023

ЧОЛОВІЧА ЗБІРНА УКРАЇНИ - У ТОП-10 КОМАНД ЧЕМПІОНАТУ СВІТУ З БОРОТЬБИ U-20

Ukrainian Wrestling Association Асоціація спортивної боротьби України

Чоловіча збірна України увійшла в топ-10 команд чемпіонату світу з боротьби серед спортсменів до 20 років. Усього на світовій першості в Йорданії змагались 42 країни.

Нагадаємо, що віцечемпіоном світу став українець Іван Примаченко. Наш борець здобув срібну нагороду в категорії до 97 кг. Спортсмен з Полтави у "золотому фіналі" поступився іранцю Абольфазлу Бабалу (5:3).

У півфіналі Примаченко здолав білоруса Владіслава Козлова - 5:1.  У чвертьфіналі українець був сильнішим за індійського суперника Діпака Шаналя, а в 1/8 фіналу Іван переміг борця з Єгипту.

Додамо, що за крок від медалі перебував Володимир Кочанов (125 кг). Проте, українець у "бронзовому фіналі" поступився супернику з Туреччини.

До слова, на чемпіонаті світу тривають змагання серед жінок. Шанси на нагороди зберігають Альбіна Рілля та Вікторія Слободенюк, які сьогодні боротимуться за бронзу світової першості.

Ще дві українки, Марія Єфремова та Аліна Філіпович, сьогодні пробились до півфіналу молодіжного чемпіонату світу.