Wrestling

31.07.2023

8 МЕДАЛЕЙ ВИБОРОЛИ УКРАЇНЦІ НА ТУРНІРІ З ГРЕКО-РИМСЬКОЇ БОРОТЬБИ У ПОЛЬЩІ

Україна виборола 8 медалей на міжнародному турнірі з греко-римської боротьби памʼяті В. Питлясинського, що відбувся у Варшаві.

Чемпіонами престижних змагань у перший день стали: борець з Дніпра Володимир Яковлєв (77) (тренери Георгій Ставринов, Микола Горбань, Володимир Шацьких) та одесит Владлен Козлюк (97) (тренери А. Дегтярьов, В. Моісеєв, Ірам Саркісов).

Ще одне «срібло» виборов борець з Київщини Артур Політаєв (72) (тренер Д. Пікалов). В цій же вазі бронзу здобув Владислав Євтушенко (тренер Олег Євтушенко, Сергій Васильченко). Ще одна бронза в доробку борця з Запоріжжя Артура Овсепяна (82) (тренери В. Брильов, М. Саргсян). В Андрія Кулика - срібна медаль у ваговій категорії до 77 кг.

У заключний день змагань, звання чемпіона виборов наймолодший член дорослої команди, борець із Закарпаття, якому тільки 17 років - Євген Поковба (55). Восьму медаль (бронзу) до скриньки Української збірної приніс борець з Рівненщини - Андрій Семенчук (63). (Тренери Володимир Боровець, Михайло Литвинчук).

Отже, в загальному заліку команда України посіла ІІ місце!