News

Water Sports

28.05.2025

УКРАЇНСЬКИЙ СТРИБУН У ВОДУ БОЛЮХ НЕ ВТРИМАВ ЛІДЕРСТВО НА ЄВРО

Фото: FINA


Український стрибун у воду Кірілл Болюх виступив у фіналі стрибків у воду з 3-метрового трампліна на чемпіонаті Європи, що проходить в турецькій Антальї. Змагання українець завершив на сьомому місці.


Змагання з одиночних стрибків 3-метрового трампліна серед чоловіків пройшли в останній день Євро-2025. До турніру Україна підходила у статусі лідера медального заліку, здобувши сім нагород (п'ять з яких золоті). Зокрема Кірілл Болюх доклався до здобуття двох золотих медалей: у змішаній команді та міксті синхронних стрибків з 10-метрової вишки.


Поборотись за свою першу особисту нагороду на Євро-2025 спробував Кірілл Болюх. Українець подолав кваліфікацію та з восьмого місця (359.35 балів) вийшов до фіналу стрибків з 3-метрового трампліна. Пробитись у фінал не зміг інший український стрибун Богдан Чижовський, який став другим запасним з результатом 329.00 балів.


У першому стрибку Болюх набрав 68.00 балів, показавши шостий результат. Натомість після другого стрибка українець увійшов у боротьбу за подіум: заробив 83.30 балів та піднявся на друге місце.


За стрибок з найвищою складністю у своїй програмі (3.8) Кірілл заробив 74.10 бала — цього виявилось достатньо аби захопити лідерство у боротьбі за "золото".


Однак за четвертий і п'ятий стрибки з найнижчою складністю 3.0 Болюх отримав оцінки лише 58.50 та 49.50 — припускався помилок при завершенні виконання спроб. Перед останнім стрибком українець йшов сьомим.


У підсумку Болюх не зміг покращити своє розташування у рейтингу, фінішувавши сьомим. В останній спробі Кіріл заробив 68.20 балів та збільшив свій загальний доробок до 401.60.


Євро зі стрибків у воду. Стрибки з трампліна 3 м (чоловіки)

1. Анджей Ржешутек (Польща) — 431.25

2. Ноа Пенман (Велика Британія) — 424.95

3. Моріц Веземан (Німеччина) — 425.25

7. Кірілл Болюх (Україна) — 401.60


Джерело: suspilne.media

Others News