Water Sports

04.09.2024

ЗБІРНА УКРАЇНИ З ПЛАВАННЯ - ЧЕМПІОН ПАРАЛІМПІАДИ 2024 У МІКСТІ!

Збірна України з плавання стала чемпіоном Паралімпійських ігор-2024 у змішаній естафеті 4х100 метрів вільним стилем! У фінальному запливу українці вирвали золоту нагороду на останньому етапі!

Естафета 4х100 метрів вільним стилем у класі спортсменів з сумою 49 очок замикала програму вечірньої сесії сьомого змагального дня Паралімпіади-2024 у плаванні. До неї українці підходили, виборовши чотири нагороди. Дві з них були завойовані учасниками естафети: Анна Стеценко стала срібною призеркою 100-метрівки вільним стилем, а Ярослав Денисенко на цій же дистанції — чемпіоном.

Стеценко та Денисенко пливли третій та четвертий етап збірної України в естафеті. На перші два були виставлені Марина Піддубна та Олексій Вірченко, який у цей день запливів не мали.

На першому етапі Піддубної Україна йшла шостою, однак згодом Вірченко підняв збірну у топ-3. Втримала на цій позиції "синьо-жовтих" і Стеценко, яка передала естафету Денисенку з відставанням у 3.5 секунди від лідера.

Денисенкові вдалося не лише вийти на друге місце, але й у підсумку привести команду до чемпіонства. На фініші перевага українського плавця над представником Бразилії склала 3.1 секунди.

Плавання. Мікст естафета 4х100 м, вільний стиль (49 очок)

1. Україна - 3:53.84 хв