Water Sports

01.08.2023

УКРАЇНСЬКІ ПАРАСПОРТСМЕНИ ФЕЄРЯТЬ В ДЕБЮТНИЙ ДЕНЬ ЧС З ПЛАВАННЯ

П'ять нагород вибороли українські параспортсмени в дебютний день Чемпіонату світу з плавання

В Манчестері вже розпочинається ранкова сесія другого дня Чемпіонату світу з паралімпійського плавання 2023 року, а ми підбиваємо підсумки прем'єрного дня турніру.

В першому ж для нашої країни фіналі, золото зміг вибороти Олексій Вірченко. Представник України в класі S13 на дистанції 100 м батерфляй показав результат 55.25 с та став найкращим.

Друге золото ЧС-2023 нашій збірній приніс іменитий Андрій Трусов. Українець, що виступає у класі SM7 став найкращий на дистанції 200 м комплексним плаванням.

0,02 секунди першому місцю програла Ірина Пойда. 25-річна українка на 50-метрівці вільним стилем (клас S5) фінішувала другою.

На дистанції 100 м брасом в класі SB4 другим, дещо сенсаційно, фінішував Андрій Драпкін.

Бронзу до скарбнички нашої країни додала 19-річна Анна Гонтар. Українка стала третьою на дистанції 100 м брасом в класі S6.