Water Sports

03.08.2023

7 НАГОРОД ЗДОБУЛИ УКРАЇНСЬКІ ПАРАЛІМПІЙЦІ В ТРЕТІЙ ДЕНЬ ЧС З ПЛАВАННЯ

Фото -  flickr

7 нагород вибороли українські паралімпійці в третій день Чемпіонату світу з плавання.

Золото 50-метрівки вільним стилем у класі S12 виборов Максим Веракса, другим в цьому ж класі фінішував Ілля Яременко.

Другим в класі спортсменів з найтяжчим ураженням (S1) на дистанції 100 м на спині став Антон Коль.. Срібну нагороду 50 м вільним стилем виборола представниця класу S12 - Анна Стеценко. Срібний день для нашої збірної продовжив Данило Чуфаров. Українець став другим в фіналі 100-метрівки брасом (клас SB11). Також другою на фініші змішаної комбінованої естафети 4 по 50 м стала українська четвірка у складі: Анна Гонтар, Андрій Драпкін, Ярослав Семененко та Ірина Пойда.

Єдину бронзову нагороду для нашої команди приніс Олексій Вірченко. Після перемоги на 100-метрівці батерфляєм, Олексій став третім на ідентичній дистанції, але вже вільним стилем (S13).

Після трьох змагальних днів в активі збрної України 16 нагород (4 золоті, 8 срібних, 4 бронзові). В загальнокомандному медальному заліку наша збірна йде на шостій позиції.