News

Новини війни

26.01.2023

ВОЛОДИМИР КЛИЧКО НАЗВАВ 5 ПРИЧИН, ЧОМУ НАМ ПОТРІБНІ ЛЕОПАРДИ ЗАРАЗ

Фото: gettyimages.com


Легендарний український боксер, Олімпійський чемпіон і чемпіон світу Володимир Кличко на своїй сторінці в Інстаграмі назвав 5 причин чому нам потрібні Леопарди зараз: 


⁃ Українські солдати щодня помирають, бо вони незахищені та недоозброєні та змушені захищатись частково застарілою технікою. Леопарди не тільки означають кращу вогневу міць, а й більше захисту для наших солдатів і тому вищий шанс виживання.


 ⁃ Загроза нового наступу росії навесні, можливо, наступ на Київ знову. Німеччина та інші країни не мають повторити помилку, яку зробили рік тому, коли армія була відправлена занадто пізно і росія мала змогу завоювати і знищити велику територію на початку війни.


 ⁃ Україна захищає себе. Дебати щодо «наступальної зброї» є абсурдними. Ми захищаємо себе від російської армії і ми хочемо нашу країну назад і більше нічого. Будь-хто, хто говорить, що росія може бути атакована Леопардами, грає на руку російській пропаганді. Єдиною нашою метою залишається визволення нашої країни.


 ⁃ Шольц має творити історію. Він вже багато зробив для України, але відмова у надсиланні Леопардів є неправильною і небезпечною. Наразі Шольц має продемонструвати, що він робить історію і продовжує підтримувати Україну.


 ⁃ Відправте Леопарди! Не тільки Німеччина, а й інші країни можуть відправити танки. Якщо в нас буде спільна і велика коаліція, ми зможемо захиститися від будь-якого російського нападу. Допоможіть нам захищати свободу! Допоможіть нам звільнити українців від російського терору! Допоможіть нам бути вільними!

Others News