News

Новини війни

26.02.2024

ВІДОМИЙ ГУРТ ПРИСВЯТИВ ПІСНЮ ЗАГИБЛОМУ В МАРІУПОЛІ ЧЕМПІОНУ СВІТУ


“Таткова любов” - так називається пісня гурту "Рокаш", текст якої був створений на основі відеозвернення захисника Маріуполя, чемпіона світу з тайського боксу Олексія Яніна до маленького сина Назара. Олексій захищав Україну ще до повномасштабного вторгнення, був військовослужбовцем окремого загону спеціального призначення "Азов" Нацгвардії та загинув у Маріуполі 7 квітня 2022 року.


Його дружина Тамара Яніна, бажаючи розповісти про те, яким Олекса був татом, оприлюднила відео, що він записав для сина. Учасники гурту товаришували з нею багато років, перетинаючись на фестивалях та концертах, і віддана слухачка навіть зробила татуювання зі словами однієї з пісень Рокаш. Коли менеджерка гурту Ірина Янцо побачила відеозвернення - його слова склалися спочатку у вірш, а згодом у пісню, яку записав і надіслав Тамарі лідер гурту Віктор Янцо.


“Ми хвилювалися, як вона сприйме творчість на основі особистого горя, і вдячні, що Тамара не закрилася в собі, а подякувала нам за пісню”, - каже Віктор Янцо.


Напередодні 40-го дня народження чоловіка вдова попросила музикантів зробити студійний запис, і обмовилась, що мріє про кліп у його пам’ять. У відповідь гурт звернувся до відомого режисера, автора кліпу “Фортеця Бахмут” Віктора Скуратовського з пропозицією співпраці. Тамара та її 4-річний син Назар також взяли участь у зйомках, які відбулися 20 листопада у Києві.“Для нашої родини це більше, ніж кліп. Це пам’ять про батька для сина на все життя”, - зізналась Тамара Яніна після завершення зйомок.


За перші дні у мережі відео зібрало багато поширень та коментарів, серед яких є такий: 


“Достойна пісня нашого часу. Колись через неї майбутні покоління будуть відчувати, що то було таке…”.Джерело: champion.com.ua

Others News