Volleyball

07.12.2021

ЄВРОКУБКИ: ЕПІЦЕНТР-ПОДОЛЯНИ ЗА КРОК ВІД ВИХОДУ ДАЛІ, ПРОМЕТЕЙ ВДРУГЕ ПОСТУПАЄТЬСЯ

Сьогодні свої матчі у єврокубках проводили дві українські команди. Першим був ВК "Епіцентр-Подоляни", який 7 та 8 грудня в рідних стінах проводить ігри 1/16 Кубка виклику проти угорського Пензудьора.

Після програного першого сету (22:25), господарі майданчика зібралися та довели матч до своєї впевненої перемоги - 3:1 (22:25 25:9 25:20 25:17). Друга гра вже завтра.

Ще одним матчем волейбольних єврокубків стала зустріч ВК Прометей з польським Девелопресом, в рамках другого туру жіночої Ліги чемпіонів.

Перший сет наша команда розпочала непогано, але кінцівку провалили і у підсумку поступилися. Друга партія взагалі завершилася розгромом – 14:25. У третьому сеті українські волейболістки проявили характер і відігралися з рахунку 1:6 (25:20). Проте, на четвертий сет наших волейболісток не вистачило. У підсумку, поразка 17:25. Матч завершився перемогою польської команди – 3:1 (20:25, 14:25, 25:20, 17:25).