Volleyball

03.10.2023

УКРАЇНА ПОСТУПИЛАСЬ ІТАЛІЇ В ОЛІМПІЙСЬКІЙ КВАЛІФІКАЦІЇ

Збірна України зіграла третій матч олімпійського відбору з волейболу.  Підопічні Угіса Крастіньша поступились чинному чемпіону світу - Італії.

Нагадаємо, що "синьо-жовті" стартували у кваліфікаційному турнірі з поразки від Куби з розгромним рахунком 0:3. У наступному ж турі Україна переконливо здолала Іран - 3:0. Італія ж свої два перші поєдинки виграла.

У першій партії збірна України змогла відновити паритет за рахунку 22:22, проте вирвати перемогу в стартовому сеті не вдалося. У другій партії Італії вдалося перехопити ініціативу за рахунку 11:11 і зрештою перемогти з комфорнтою перевагою - 25:16. У вирішальному сеті суперник України вийшов на матчболи за рахунку 24:16.

Олімпійська кваліфікація. 3-й тур

Італія — Україна — 3:0 (25:23, 25:16, 25:16)

Після поразки збірна України опустилася на шосте місце - нашу команду випередив Іран, який переміг Катар (3:1). Наступний матч українські волейболісти проведуть у четвер, 5-го жовтня, проти Бразилії. Початок зустрічі - о 2:30.