Volleyball

18.01.2023

«ПРОМЕТЕЙ» НЕ ЗУМІВ ВДРУГЕ ПЕРЕМОГТИ «ЛЕ-КАННЕ»

Волейбольний клуб «Прометей» зі Слобожанського провів четвертий матч групової стадії жіночої Ліги чемпіонів-2022/23. Команда продовжує виступи в групі B, де їхніми суперницями є італійський «Веро Воллей Монца», французький «Волеро Ле-Канне» та румунський «Волей Альба Блаж».

«Прометей» перебував у статусі аутсайдера групи, адже після поразки в третьому турі від румунської команди «Альба Блаж» (0:3) українки опустилися на четверту позицію. У четвертому турі підопічні Івана Петкова вдруге у сезоні зустрілися з бронзовим призером Кубка виклику-2018/19 і дебютантом основної частини головного єврокубка – французьким «Ле-Канне». У їхньому попередньому матчі «Прометею» вдалося здобути несподівану перемогу (3:2), що стала першою в історії для українок на такій стадії. «Ле-Канне» в попередньому матчі обіграв у складному п'ятисетовому протистоянні «Веро Волей» – 3:2.

Ліга чемпіонів. Жінки. Група B. 4-ий тур

«Ле-Канне» (Франція) – «Прометей» (Україна) – 3:0 (25:15, 25:22, 25:22)

Як і в минулому протистоянні з «Ле-Канне», українки поступалися на старті матчу. У першому сеті французки здолали «Прометей» із перевагою у десять очок – 25:15. Друга партія видалася конкурентнішою: лідерки постійно змінювалися впродовж усього сету, втім, наприкінці саме «Ле-Канне» дотиснув суперниць і взяв партію з рахунком 25:22. У третьому сеті слобожанкам знову вдалося нав'язати боротьбу. Українські волейболістки поступалися 4:6, але змогли здобути п'ять очок поспіль та вирватися вперед. «Прометей» вів із відривом у три очки, але французька команда зрівняла до 14:14, а далі вийшла вперед і цього разу не відпустила перемогу – 25:22 у третій партії та 3:0 за сетами.

Після четвертого матчу українська команда залишається на останній, четвертій, позиції в групі з двома очками, які заробила у другому турі.

Турнірне становище групи B: 1. «Веро Волей» (Італія) – 10 (4), 2. «Ле-Канне» (Франція) – 8 очок (4 матчі), 3. «Альба Блаж» (Румунія) – 4 (4), 4. «Прометей» (Україна) – 2 (4).

Наступний матч «Прометей» проведе 31 січня проти «Веро Волей».

Загалом за вихід до плей-оф змагаються 20 клубів, розподілених на п'ять груп по чотири команди. До наступного раунду вийдуть переможці груп, а також три кращі з тих, що посядуть другі місця.