Volleyball

16.10.2024

ПЕРША ГРА - ПЕРША ЗВИТЯГА! "РЕШЕТИЛІВКА" ДЕБЮТУЄ У КУБКУ ВИКЛИКУ

Українська волейбольна команда "Решетилівка" здобула дебютну перемогу у єврокубках. У матчі 1/32 фіналу представники Полтавщини перемогли фарерський "Клаксвік".

"Решетилівка" вперше потрапила до Кубка виклику, отримавши відповідне запрошення від організаторів змагань. За підсумками попереднього сезону чемпіонату України з волейболу полтавська команда посіла п'яте місце.

Дебютний матч у Кубку виклику "Решетилівка" розпочала з програної першої партії. Причому полтавська команда мала перевагу в чотири очки над "Клаксвіком", проте наприкінці партії дозволила суперникам зрівняти рахунок і у підсумку програла - 22:25.

Зрівняти рахунок "Решетилівка" змогла у другому сеті. На цей раз полтавська команда майже всю партію представники Полтавщини мали перевагу +6, з якою у підсумку і перемогли.

А ось третій сет "Решетилівка" взагалі змогла закінчити розгромом - 25:13. Спершу українська команда вирвалася з перевагою у +8 і попри спроби "Клаксвіка" скоротити рахунок закінчила її з різницею +12.

У підсумку "Решетилівка" закінчила матч у чотирьох сетах - виграла останній з рахунком 25:17. І здобула першу в історії перемогу у єврокубковій грі.

Волейбол. Кубок виклику, 1/32 фіналу, перший матч

"Решетилівка" (Україна) - "Клаксвік" (Фарерські острови) - 3:1 (22:25, 25:19, 25:13, 25:17)

Матч-відповідь між "Решетилівкою" та "Клаксвіком" відбудеться у четвер, 17 жовтня. Для того, щоб пройти до наступного раунду, українській команді достатньо виграти два сети у другому поєдинку.