Volleyball

30.01.2023

«КАЖАНИ» ВПЕВНЕНО ЗДОЛАЛИ У ПЛЮС ЛІЗІ ЧВЕРТЬФІНАЛІСТА КУБКА ЄКВ!

У польському місті Белхатув відбувся матч 22 туру Плюс Ліги. Львівський «Барком-Кажани» зустрічався із місцевим клубом «Скра», який у першому колі в Кракові переміг із рахунком 3:2. До речі, кілька днів тому польські волейболісти успішно подолали стадію плей-оф у Кубку ЄКВ та вийшли до чвертьфіналу престижного європейського клубного турніру.

Перший сет проходив з перемінним успіхом. Гості частіше лідирували в рахунку, але ближче до закінчення партії «Скра» вийшла вперед і мала три сетболи на своїй подачі. Але до честі підопічних Угіса Крастіньша, вони зуміли гідно вийти зі скрутного становища і виграли партію 26:28.

У другому відрізку матчу ситуація на майданчику була схожою. Знову українці значну частину часу вели у рахунку 1:4, 5:8, 7:10, 11:14. Потім поляки наздогнали суперників та самі вирвалися вперед 14:14, 18:16. Але далі наші волейболісти зробили стрімкий ривок 18:19, 20:23 і вже не віддали сет 23:25.

Щодо третьої партії, то на старті її за підтримки своїх вболівальників «Скра» повела 3:0. Втім, це тривало недовго. Незабаром на табло цифри показували 3:5 на користь «Баркома». До рахунку 11:11 гра була рівною, а далі гості стали йти у відрив 11:15, 16:21 та впевнено довели сет до перемоги 19:25.

Чемпіонат Польщі з волейболу. Плюс Ліга. 22 тур

«Скра» (Белхатув, Польща) – «Барком-Кажани» (Львів, Україна) – 0:3 (26:28, 23:25, 19:25)

«Барком-Кажани»: Артем Смоляр (набрав 6 очок), Мурат Єніпазар (3), Юліус Фіркаль (9), Владислав Щуров (4), Василь Тупчій (14), Йонас Квален (16), Дмитро Канаєв (ліберо) - стартовий. На заміну виходив Олексій Головень (1).

Наразі в активі «Баркома-Кажани» стало 24 очки і український клуб міцно закріпився на 12 місці у турнірній таблиці, відстаючи від сьогоднішнього суперника, який посідає 11 місце, на п'ять очок.

У 23-му турі Плюс Ліги 5 лютого львів'яни у Кракові прийматимуть команду «Чарні Радом».

Джерело: sport.ua