Volleyball

24.02.2024

"КАЖАНИ" НЕ ЗУМІЛИ ВДРУГЕ В СЕЗОНІ ПЕРЕМОГТИ "ЗАКСУ"

У польському Велюні відбувся матч 23-го туру чемпіонату Польщі у Плюс Лізі. Волейболісти львівського клубу «Барком-Кажани» приймали одну із найтитулованіших команд Польщі «Заксу». Нагадаємо, що у першому колі на майданчику суперників українці виграли з рахунком 3:1.

І цей поєдинок із поки що чинними переможцями трьох останніх сезонів Ліги чемпіонів львів'яни розпочали чудово. Протягом усієї першої партії вони постійно лідирували у рахунку. А коли на табло з'явилися цифри 22:21 Іллі Ковальову вдалося зробити ейс, після чого двічі вдало зіграв на блоці Мойзе Гуйє 25:21.

Другий сет проходив вже за іншим сценарієм. Гості одразу ж взяли чотири очки поспіль. І хоча ближче до середини нашим гравцям вдалося вирівняти становище 10:10, 16:16 і навіть вийти вперед 19:18, 20:19, кінець партії залишився за польським клубом – 22:25.

І у третій партії «Баркому-Кажани» частіше довелося наздоганяти суперників. Це вдалося зробити лише за рахунку 19:19. На жаль, згодом гості пішли вперед на три очки, а коли українцям вдалося скоротити відставання до мінімуму, Василь Тупчій пробив у блок – 23:25.

Рівним вийшов четвертий сет. Так було до рахунку 17.17. Потім волейболісти «Закси» зробили невеликий відрив. І знову повторилася ситуація із третьої партії. Гості мали потрійний матчбол, львів'яни зусиллями Лучано Палонски та Мойзе Гуйє два з них відіграли, але вирішальне очко взяли поляки.

«Барком-Кожани» грав у такому складі: Мойзе Гуйє (набрав 18 очок), Денніс Петровс (3), Лучано Палонски (16), Владислав Щуров (7), Василь Тупчий (14), Ілля Ковальов (15), Ярослав Пампушко (ліберо) - стартовий. На заміну виходили: Віталій Кучер (0), Крістерс Дардзанс (0).

Зазначимо також, що у складі гостей всю гру провів Дмитро Пашицький, який народився у Києві, але вже кілька років виступає за Заксу. Він набрав 4 очки.

Чемпіонат Польщі з волейболу. Плюс Ліга

«Барком-Кожани» (Львів, Україна) - «Закса» (Кендзежин-Козле, Польща) - 1:3 (25:20, 22:25, 23:25, 23:25)

Після цієї гри у «Барком-Кажани» залишилося 25 очок та 11 місце у турнірній таблиці. У наступному турі 5 березня львів'яни зіграють на виїзді із командою «Сталь» (Ниса).

Джерело: sport.ua