Volleyball

24.03.2023

"БАРКОМ-КАЖАНИ" ЗАВЕРШИЛИ СЕЗОН В ЧЕМПІОНАТІ ПОЛЬЩІ ПЕРЕМОГОЮ

Фото - Барком-Кажани

23 березня львівський волейбольний клуб "Барком-Кажани" зіграв у заключному матчі групового етапу чемпіонату Польщі з волейболу Плюс Ліги. У Кракові підопічні Уґіса Крастіньша  «BBTS» (Бельсько-Бяла). "Барком-Кажани" здолали аутсайдера чемпіонату, якого виграли у першому колі.

У першій партії українці втратили перевагу: перемагаюючи 5:4, "Барком" віддав супернику 5 очок - 5:9. Далі гості збільшували власну перевагу - 7:13, 10:17, 11:20 та зрештою 15:25.

У другому сеті львівському клубу вдалось перехопити ініціативу.  Замість Йонаса Квалена та Владислава Щурова на майданчику з'явились Олег Шевченко та Богдан Мазенко, і майже впродовж усієї партії волейболісти «Баркома-Кажани» вели з перевагою. Команді вдалось довести  гру до вольової перемоги: три сети львів'яни виграли з однаковим рахунком - 25:18.

Чемпіонат Польщі з волейболу. Плюс-Ліга

29 тур. Краків (Польща). 23 березня
«Барком-Кажани» (Львів, Україна) –
«BBTS» (Бельсько-Бяла, Польща)
3:1 (15:25, 25:18, 25:18, 25:18)

Для "Барком-Кажанів" це восьма перемога в сезоні. Команда посідає 13 місце в турнірній таблиці Плюс Ліги. На два матчі менше провели найближчі переслідувачі українців з "Купрума", що відстають від львів'ян на чотири очки й можуть випередити їх до закінчення "регулярки".