Volleyball

08.10.2022

«БАРКОМ-КАЖАНИ» БУЛИ БЛИЗЬКІ ДО ПЕРШОЇ ПЕРЕМОГИ У ПЛЮС ЛІЗІ, АЛЕ ЗАДОВОЛЬНИЛИСЯ ТІЛЬКИ ПЕРШИМ ОЧКОМ

Як відомо, два попередні матчі львівські «Барком-Кажани» програли з однаковим рахунком 0:3. Цього разу суперниками підопічних Угіса Крастіньша були волейболісти «Проджекту» з Варшави.

Польська Плюс Ліга. 3 тур

«Проджект» (Варшава, Польща) – «Барком-Кажани» (Львів, Україна) – 3:2 (17:25, 23:25, 25:20, 25:20, 15:3)

«Барком-Кажани»: Олег Шевченко (набрав 10 очок), Артем Смоляр (5), Мурат Єніпазар (4), Йонас Квален (9), Владислав Щуров (11), Василь Тупчий (22), Дмитро Канаєв (ліберо ) - Стартовий. На заміну виходив Олексій Головень (0), Юліус Фіркаль (2), Віталій Кучер (0), Ілля Довгий (2), Андрій Жуков (ліберо)

Початок стартової партії вийшов рівним, але після рахунку 9:9, українці взяли три очки і повели 9:12. Деякий час гості утримували свою невелику перевагу 12:15 та навіть збільшили її 15:19. Залишалося лише довести справу до необхідного результату, що львів'янам вдалося, причому з хорошим запасом 17:25. До речі, це була перша виграна партія «Баркома-Кажанів» у польській Плюс Лізі.

Перші хвилини другого сету були схожі на попередній. Знову рівна гра, але тепер суперники поперемінно виходили вперед. Втім, українці, у яких вирізнялися своєю результативністю діагональний Василь Тупчій та догравальник Олег Шевченко, частіше лідирували у рахунку. А наприкінці вони навіть зуміли створити невеликий відрив 20:23, 21:24. І хоча господарі майданчика два сетболи відіграли, після помилки поляка Петра Новаковскі на подачі, львів'яни взяли й другу партію – 23:25. Як мінімум, у скарбничці «Баркому» вже з'явилося перше очко.

Та на старті третьої партії польські волейболісти стрімко пішли вперед 5:2, 8:3, 11:5, 14:6, 17:10, 20:12. І хоча українцям потім удалося трохи повернути інтригу, скоротивши відставання до «мінус три» 20:17, 23:20, сет врятувати не вдалося – 25:20.

У четвертому сеті знову на майданчику була рівна боротьба, хоча в якийсь момент здалося, що українці вже свого не віддадуть, повівши 7:11. Проте клуб із Варшави був іншої думки і незабаром скоротив відставання 11:12, після чого й зовсім рахунок на табло вирівнявся 14:14, 17:17. Тут було дуже важливо, у кого міцніше нерви. На жаль, нашим хлопцям не вистачило зовсім небагато, щоб дотиснути суперників. Навпаки, господарі зуміли зробити невеликий відрив 21:18, 23:20 та виграли партію 25:20.

Тож довелося нашій команді грати свій перший п'ятисетовий матч у нинішньому турнірі. Швидше за все, сил на нього у хлопців не вистачило. Поляки одразу ж повели 5:0. Для тай-брейку це дуже багато. Не допоміг навіть взятий нашим наставником відеоповтор. Тим часом рахунок продовжував зростати на користь місцевого клубу 7:0, а на зміну сторін суперники пішли, коли висвітилися цифри 8:1. В принципі, вже все було зрозуміло. На жаль, «Барком-Кажани» не зміг дістатися першої перемоги в турнірі, програвши в п'ятій партії 15:3.

Таким чином після трьох матчів у львів'ян в активі 1 очко. Тепер у підопічних Угіса Крастіньша буде деякий час на відновлення, адже свій наступний матч у Плюс Лізі вони проведуть за вісім днів, 16 жовтня. На майданчику суперників вони зіграють із клубом ГКС «Катовіце».

Джерело: sport.ua