News

05.07.2022

УКРАЇНСЬКІ ТЕНІСИСТИ ПРОТИ ВІЦЕ-ПРЕЗИДЕНТА ВЛАСНОЇ ФЕДЕРАЦІЇ


Провідні українські тенісисти направили листа до Міжнародної тенісної федерації (ITF) зі скаргою на віцепрезидента Федерації тенісу України (ФТУ). У своєму зверненні до ITF вони закликали усунути Євгена Зукіна з усіх посад у тенісі. У пресрелізі від гравців повідомляється:


«Представники збірних України (жіночої та чоловічої) систематично піддавалися утиску та цькуванню з боку офіційних осіб Федерації тенісу України. Віцепрезидент федерації Євген Зукін дозволяє собі спілкування у грубій та непристойній формі з гравцями збірної, не нехтуючи погрозами та шантажем. Систематично перевищує повноваження, на власний розсуд на основі своїх симпатій визначаючи склади національних команд.


І це лише маленька частина всього неподобства та жаху, з яким стикаються гравці. Не бажаючи миритися з таким ставленням і станом речей, гравці створили та направили до компетентних органів листа з вимогою усунути Євгена Зукіна з усіх посад у тенісі, як в українському, так і в європейському. Вже довгий час тенісисти стикаються надзвичайно важкою ситуацією через діяльність віцепрезидента та виконавчого директора ФТУ Євгена Зукіна.


Підкреслюючи повну відсутність узгодженості та прозорості у діях федерації та у використанні фінансової підтримки, нещодавно отриманої від міжнародної організації, гравці попереджають ITF про те, що Євген Зукін сіє розкол та хаос, майже не спілкуючись з ними, причому в агресивній манері, при цьому не надаючи стандартної допомоги для участі у змаганнях Кубка Девіса чи Кубка Біллі Джин Кінг.


У дуже важкий час для нашої країни ми як ніколи потребуємо підтримки та єдності українського тенісу. Натомість пан Зукін продовжував концентруватися на власних інтересах і на своїй міжнародній кар'єрі. Сподіваючись відновити довіру та репутацію Федерації тенісу України, група українських професійних тенісистів у своєму листі офіційно вимагає звільнити Євгена Зукіна з посад у Федерації тенісу України і комітеті ITF Кубка Девіса, з посади рефері ITF та з будь-якої іншої його посади всередині ITF.


Лист підписали тенісисти: Людмила Кіченок, Надія Кіченок, Марта Костюк, Ілля Марченко, Сергій Стаховський, Еліна Світоліна, Леся Цуренко, Катаріна Завацька. Заява українців, окрім ITF, також направлена до керівництва ATP, WTA, Tennis Europe та Grand Slam Board.


BTU

Others News