31.07.2021

УКРАЇНА ЗДОБУВАЄ БРОНЗУ В ТЕНІСІ

Після поразки в півфіналі від представниці Чехії Маркети Вондроушової, Еліна Світоліна, здавалося, так і не зібралася на матч за бронзу проти Єлени Рибакіної з Казахстану. Однак Еліні вдалося справді здивувати.

Перший сет тривав 28 хвилин, однак боротьба була лише на початку. Тенісистки взяли по очку на власній подачі, після чого Еліна Світоліна не змогла скористатися неодноразовими брейкпоінтами на подачі казашки. Далі сет був під повним контролем Рибакіної та завершився з рахунком 6:1.
В другому сеті боротьба була більш рівною та справа за рахунку 6:6 дійшла до тай-брейку. У ньому, теж в боротьбі, з рахунком 7:5 перемогла українка, забравши і партію з рахунком 7:6.

У третій партії теж почала не найкраще, однак далі зуміла переламати її хід й перемагати 5:4. А після забрала ще один гейм, хоч і дуже й дуже непросто та перемогла у матчі.

Світоліна - Рибакіна 1:2 (1:6 7:6 6:4)