News

04.02.2023

У КУБКУ ДЕВІСА УКРАЇНА ВПЕВНЕНО ЗДОЛАЛА ЛІВАН І ПРОБИЛАСЬ ДО ОСНОВНОЇ ЧАСТИНИ ПЕРШОЇ СВІТОВОЇ ГРУПИ!

Фото: ФТУ


Україна перемогла Ліван у протистоянні плей-оф Першої світової групи Кубка Девіса - провідного тенісного турніру серед чоловічих збірних. Це дозволить «синьо-жовтим» зіграти в основній частині Першої світової групи цього року.


Усього до програми зустрічі України з Ліваном увійшли п'ять матчів у польському Лешно. Перемогу в протистоянні здобувала збірна, що першою вигравала три матчі.


Збірну України під проводом капітана Ореста Терещука представляли п'ятеро тенісистів: Олександр Овчаренко, Владислав Орлов, Ілля Бєлобородько, В'ячеслав Бєлінський та Владислав Манафов.


У перший ігровий день п'ятниці, 3 лютого, свої матчі в Лешно провели Орлов та Бєлінський. Перший у двох сетах переміг Хаді Хабіба, другий за підсумками трьох сетів розібрався з Беньяміном Хассаном.


На другий ігровий день суботи, 4 лютого, запланували ще три матчі. Розпочинався він з парної зустрічі Іллі Бєлобородька та Владислава Манафова проти Беньяміна Хассана та Хасана Ібрагіма. У разі перемоги українського тандема решта матчів дня втрачала турнірне значення - «синьо-жовті» достроково діставалися трьох перемог та оформлювали остаточну перемогу.


У третьому матчі України з Ліваном чекати на перший брейк довелося до останнього гейму першої партії. Саме тоді Бєлобородько з Манафовим виграли гейм на подачі суперників та «закрили» сет - 6:4.


У другій партії українці виграли три стартові гейми поспіль, включно з брейком у другому. Та довели матч до закономірної перемоги - 6:4, 6:3.


Відтак Україна здолала Ліван із загальним рахунком 3:0. Заплановані на 4 лютого одиночні матчі Владислава Орлова та В'ячеслава Бєлінського не могли вплинути на подальшу долю протистояння.


Джерело: suspilne.media

Others News