28.07.2024

СВІТОЛІНА РОЗГРОМИЛА ПЕРШУ РАКЕТКУ ЯПОНІЇ НА СТАРТІ ОЛІМПІЙСЬКОГО ТУРНІРУ

Еліна Світоліна з упевненої перемоги стартувала на Олімпіаді-2024 - у першому раунді одиночного розряду розгромила японку Моюку Учудзіму, 66-ту ракетку світового рейтингу.

Світоліній, чинній бронзовій призерці Олімпіади, вперше випало зіграти з Учудзімою в очному матчі. Японка підходила до дебютних Ігор з активною серією з чотирьох поразок.

Світоліна закрила стартову партію за пів години. Учудзіма першою зробила брейк за рахунку 1:1, але поступилася п'ятьма наступними геймами поспіль - 6:2 на користь Еліни.

Другу партію з брейку розпочинала вже Світоліна, а згодом закріпила перевагу на власній подачі - повела 3:0. Учудзіма уникнула "сухого" розгрому в другому сеті, відігравши один гейм за рахунку 0:5.

Українка закрила матч вже на своїй наступній подачі та після 62 хвилин на корті прямує до 1/16 фіналу.

За активно виграними м'ячами між тенісистками зберігався паритет - 12:12. Еліна влучала 52% перших подач і завершила поєдинок з 10 невимушеними помилками.