News

04.01.2022

НЕВДАЛИЙ СТАРТ СЕЗОНУ: СВІТОЛІНА ПОСТУПАЄТЬСЯ НИЗЬКОРЕЙТИНГОВІЙ РОСІЯНЦІУ матчі першого кола тенісного турніру в Аделаїді (категорія WTA 500) зустрічалися українка Еліна Світоліна та росіянка Анастасія Гасанова. Для обох тенісисток це була дебютна гра у нинішньому сезоні. Напружене протистояння завершилося перемогою росіянки, яка не входить до топ-100 рейтингу – 5:7, 6:4, 6:3.

У першому сеті була рівна боротьба, суперниці до восьмого гейму впевнено тримали свою подачу. У восьмому геймі Світоліна взяла подачу росіянки, але подати на сет наша спортсменка не змогла. У 12-му геймі за рахунку 15:40 Світоліна виграла чотири розіграші поспіль і зробила вирішальний у сеті брейк. У підсумку, 7:5 на користь українки.

На початку другого сету Світоліна вдруге у матчі втратила свою подачу. За рахунку 1:3 росіянка виграла ще одну подачу Світоліної. Здавалося, що шансів врятувати сет немає, але українка проявила характер і зробила два зворотні брейки. У дев’ятому геймі Світоліна знову програла свою подачу. На сет Гасанова подала без проблем – 6:4. Доля матчу вирішувалася у заключному сеті.

На жаль, вирішальний сет розпочався для нашої спортсменки з програної подачі. У шостому геймі Світоліна зробила черговий зворотній брейк. Сьомий гейм завершився перемогою Гасанової, яка знову повела з брейком. Відігратися цього разу українка вже не змогла. Гра завершилася перемогою росіянки – 5:7, 6:4, 6:3. Сезон розпочинається для українки непросто.

Нагадаємо, що шанс потрапити до основної сітки турніру мала Катерина Бондаренко, але українка в останньому колі кваліфікації поступилася італійці Бронцетті (6:1, 6:7, 4:6).

Others News