03.07.2023

НАТАЛЯ БОДНЯ ТА АНДРІЙ БАЙДІКОВ – ЧЕМПІОНИ ЄВРОПИ З ТЕНІСУ

Директор ДЮСШ №1 Наталя Бодня чудово виступила на чемпіонаті Європи з тенісу серед ветеранів. Львів’янка змагалася у категорії 40 + і зуміла тріумфувати одразу у двох розрядах: одиночному та міксті. У парі Наталя здобула друге підсумкове місце разом з ще однією львів’янкою Сюзанною Лавриш.

У міксті Наталя перемогла разом з киянином Андрієм Байдіковим. Останній сьогодні очолює світовий тенісний рейтинг серед ветеранів, а Наталя Бодня у цьому списку є на високому 21-ому місці.

Наталя Бодня та Сюзанна Лавриш у березні 2023 року також змагалися на чемпіонаті світу серед ветеранів. Українки у парі зуміли стали третіми. В одиночних змаганнях на чемпіонаті світу Наталя Бодня зуміла дійти до чвертьфіналу.