News

05.03.2023

МАРТА КОСТЮК ЗДОБУВАЄ ПЕРШИЙ ОДИНОЧНИЙ ТИТУЛ WTA У КАР’ЄРІ, ПЕРЕМІГШИ тенісистку з країни-агресора

Фото: AP Photos


Українська тенісистка Марта Костюк уперше в кар'єрі стала чемпіонкою турніру WTA. Ця подія відбулася на турнірі WTA в американському Остіні.


Турнір в Остіні став найуспішнішим у кар'єрі 20-річної Костюк ще до фіналу. Вона подолала чотирьох суперниць за ходом турніру та вперше в кар'єрі вийшла у фінал одиночної сітки на турнірі WTA.


У фіналі Костюк отримала в суперницю тенісистку з росії варвару грачьову. З моменту повномасштабного вторгнення грачьова стала лише другою російською тенісисткою, проти якої українка вийшла на корт: на турнірі у Порторожі у вересні 2022 року вона поступилася єкатеріні алєксандровій.


Перший сет між Костюк та грачьовою пройшов за великої кількості брейків. Українка змогла взяти лише один гейм на власній подачі та взяла одразу п'ять на подачі суперниці: Костюк зробила одразу п'ять подвійних помилок та виграла лише 9% очок на другій подачі.


Все ж Костюк змогла виграти перший сет - 6:3. Однак другий розпочала з брейку на користь грачьової: у третьому геймі росіянка всуху обіграла українку на її ж подачі.


Проте українська тенісистка змогла переломити хід подій. У десятому геймі Костюк відіграла сетпойнт і зробила брейк на подачі грачьової. А вже у наступних двох геймах здобула перемогу та виграла матч!


WTA 250. Остін (США). Фінал

варвара грачьова - Марта Костюк (Україна, 8) - 0:2 (3:6, 5:7)


Джерело: suspilne.media

Others News