14.09.2023

КУБОК ДЕВІСА: У ПРОТИСТОЯННІ УКРАЇНИ ТА КОЛУМБІЇ НАРАЗІ НІЧИЯ – ЗАВТРА ВИРІШАЛЬНИЙ ДЕНЬ

Україна розпочала виступи в Першій світовій групі Кубка Девіса-2023 з тенісу. Збірна проводить матчеву зустріч з Колумбією на хардових кортах грузинського Каспі. Переможець протистояння наступного сезону зіграє у кваліфікації фінального турніру Кубка Девіса. Путівку здобуде команда, яка виграє три матчі. До програми матчевої зустрічі сумарно увійшли п'ять поєдинків.

На перший день винесли два одиночні матчі: друга ракетка країни Олексій Крутих - проти Ніколаса Мехії, а Владислав Орлов - проти Даніеля Елаї Галана.

Першу перемогу "синьо-жовтим" приніс Олексій Крутих, який за 81 хвилину на корті обіграв у двох сетах Ніколаса Мехію. Крутих подав два ейси та відіграв єдиний брейкпойнт колумбійця на власній подачі. У всіх турнірах українець перервав серію з шести поразок поспіль.

Владислав Орлов виграв стартовий сет свого матчу з першою ракеткою колумбійців Галаном — 7:5. Та вже в другій партії програв вирішальний гейм на власній подачі за рахунку 1:2 — суперник повів з брейком та вийшов на третій сет. Саме Галан, 88-й номер світового рейтингу, домінував на корті в заключному сеті. Вигравши всі шість геймів поспіль, колумбієць вирвав вольову перемогу та зрівняв загальний рахунок у зустрічі.

Кубок Девіса. Перша світова група

Олексій Крутих (Україна) - Ніколас Мехія (Колумбія) - 2:0 (6:4, 6:3)

Владислав Орлов (Україна) - Даніель Елаї Галан (Колумбія) - 1:2 (7:5, 3:6, 0:6)

Загальний рахунок після першого дня - 1:1.

На другий день матчевої зустрічі винесли ще три гри, зокрема й парний матч за участю В'ячеслава Бєлінського та Іллі Бєлобородька. Крутих та Орлов обміняються суперниками в одиночних матчах.