13.07.2023

ЕЛІНА СВІТОЛІНА ПОСТУПАЄТЬСЯ У ПІВФІНАЛІ ВІМБЛДОНУ

Еліна Світоліна (№76 WTA) завершила виступи на Вімблдоні. У півфіналі турніру наша тенісистка поступилась у двох сетах Маркеті Вондроушовій з Чехії (№42 WTA).

Це була шоста очна зустріч між тенісистками. Маркета зрівняла рахунок в особистих зустрічах - в обох по 3 перемоги.

Драматичним у півфіналі виявився другий сет. Світоліна набрала обертів, вигравши три гейми поспіль з рахунку 0:4 в другому сеті. Зрештою, українка не змогла перевести матч у третій сет.

Вімблдон. Півфінал

Еліна Світоліна (Україна, WC) — Маркета Вондроушова (Чехія) — 0:2 (3:6, 3:6)

Нагадаємо, що у чвертьфіналі Вімблдону Еліна Світоліна за підсумками трьох сетів вибила першу ракетку світу, польку Ігу Швьонтек.

Завдяки успішному виступу на Вімблдоні Еліна повертає собі статус першої ракетки України. З наступного тижня Світоліна підніметься у топ-30 світового рейтингу.