News

17.01.2023

AUSTRALIAN OPEN ПІСЛЯ СКАНДАЛУ НА МАТЧІ УКРАЇНКИ ЗАБОРОНИВ прапори рф і білорусі

Фото: Twitter. Vasyl Myroshnychenko

Організатори першого турніру «Великого шолома» нового сезону – Australian Open – відреагували на скандальний інцидент, який трапився під час матчу першого кола змагань між українкою Катериною Байндль та росіянкою Каміллою Рахімовою.


Група уболівальників прийшла на поєдинок з прапором рф і обличчям кремлівського диктатора володимира путіна на футболці.


Такий вчинок фанатів спричинив гучний резонанс. Посол України в Австралії Василь Мірошниченко на своїй сторінці у Twitter зажадав пояснень від організаторів турніру. У відповідь на ганебну витівку вони офіційно заборонили приносити на матчі прапори країн-агресорок.


«Прапори росії та білорусі заборонені на території Відкритого чемпіонату Австралії. Наша початкова політика полягала в тому, що вболівальники можуть приносити їх із собою, але не можуть використовувати їх для створення будь-яких перешкод.


Вчора у нас стався інцидент, коли прапор був вивішений на трибуні. Заборона набирає чинності негайно. Ми будемо продовжувати спільну роботу з гравцями та вболівальниками, щоб забезпечити найкращі умови для отримання насолоди від тенісу», – наводить заяву оргкомітету турніру Yahoo!.


Нагадаємо, раніше організатори Australian Open-2023 допустили до змагань гравців з росії та білорусі, проте тільки в нейтральному статусі: без прапорів, гімнів та іншої національної символіки.


Джерело: tsn.ua

Others News