08.11.2022

У ПАРАЛІМПІЙЦІВ ДІДУХА ТА ЛИТОВЧЕНКО – СРІБЛО ЧЕМПІОНАТУ СВІТУ З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ

Українські спортсмени, львів'янин Віктор Дідух та Марина Литовченко з Харківщини, вибороли срібні медалі на чемпіонаті світу з настільного тенісу серед паралімпійців, який у ці дні проходить в Іспанії (Андалусія). У протистоянні нідерландському дуету у фіналі змагань змішаних пар вони поступилися з рахунком 2:3 (11:4, 7:11, 11:6, 11:13, 10:12).

Матч проходив в рівній боротьбі, і золотих медалей були гідні обидві пари. Більше пощастило спортсменам із Нідерландів, які й піднялися на найвищу сходинку п’єдесталу пошани.

Вітаємо українських спортсменів з високими нагородами. Вони довели, що є одними з найсильніших у світі. Бажаємо їм подальшої успішної кар’єри та майбутніх здобутків у спорті!

Як відомо, раніше у чоловічому парному розряді чемпіонами світу стали українці Іван Май і Лев Кац,

Джерело: UTTF - Федерація настільного тенісу України