News

Shooting

14.01.2024

ВІКТОРІЯ СУХОРУКОВА - БРОНЗОВА ПРИЗЕРКА ГРАНПРІ У СЛОВЕНІЇ


Вікторія Сухорукова - бронзова призерка Гранпрі у Словенії!


У словенському Руше підходить до завершення перший великий міжнародний старт нового сезону для представників кульової стрільби - Гранпрі. Україна була представлена п'ятьма стрільцями, які боролися за нагороди у пневматичних видах зброї. 


Найкращий результат продемонструвала Вікторія Сухорукова, яка спеціалізується у виступах у гвинтівочних дисциплінах. Наша спортсменка виступала у кваліфікації 10-метрової гвинтівки, де посіла сьоме місце з результатом у 629.9 бала та 58 влучаннями у "десятку". Це дозволило Вікторії виступити у фінальних змаганнях. 


У фіналі суперницями Сухорукової були полька Анета Станкєвіч, німкеня Анна Янсен, а також корейські та угорські стрільчині. Зі старту Вікторія заявила про своє бажання претендувати на медалі, адже постійно перебувала на 2-5 позиції. У підсумку Сухорукова завершила змагання на третьому місці, поступившись лише двома десятими срібній призерці Анні Янсен. 


Таким чином, вона відкрила лік нагородам від українських стрільців на міжнародних змаганнях нового сезону. Варто додати, що минулого року Вікторія Сухорукова теж завершила дебютний старт на третій позиції - це відбулося на змаганнях серії Гранпрі в Осієку.Гарно виступив і представник пневматичного пістолета Віктор Банькін, який фінішував на десятій позиції. Українцю не вистачило чотирьох влучань у центр мішені задля проходу до фінальної вісімки.


Джерело: ukrsportbase

Others News