News

Shooting

29.02.2024

УКРАЇНСЬКІ ЮНІОРИ - ВДРУГЕ ЧЕМПІОНИ ЄВРОПИ З КУЛЬОВОЇ СТРІЛЬБИ!

Фото: European Shooting Confederation


 Українські юніори вдруге стають чемпіонами Європи у командному заліку! 


Триває континентальна першість з кульової стрільби у Дьйорі, під час якої спортсмени змагатимуться на десятиметровому вогневому рубежі. Традиційно відкриває програму юніорський турнір. 


У третій день було розіграно 2 комплекти нагород - змагання відбувалися у командних змаганнях-тріо, які передбачали собою 4 етапи: кваліфікацію, чвертьфінал, півфінал та фінали.  


Знову на найвищу сходинку п'єдесталу піднялися українські юніори, які змагаються у стрільбі з пістолета: Максим Гімон, Іван Мартинов та Тимур Підгорний виграли кваліфікацію та півфінал, а у чвертьфіналі стали другими. У фіналі за золото хлопці зійшлися з румунами, які були найбільшими конкурентами наших пістолетників. У непростому матчі перемогли саме українці - з рахунком 17:13 Гімон, Мартинов та Підгорний вдруге поспіль стали чемпіонами Європи. 


За крок до нагород зупинилися українські дівчата-пістолетниці: Ольга Лепська, Юлія Діденко та Анастасія Марченко поступилися у бронзовому фіналі азербайджанкам (14:16).У четвертий день ЧЄ-2024 стартує доросла континентальна першість: виступлять стрільці у змішаних командах у пневматичній гвинтівці, а також в особистих стартах у пневматичному пістолеті. В особистих дисциплінах на Чемпіонаті Європі буде розіграно по 2 олімпійські ліцензії на кожний вид програми, а також є можливість здобути важливі рейтингові очки. 


Розклад четвертого дня (олімпійські кільця позначають дисципліни, де відбувається розподіл ліцензій на ОІ-2024)


9:45. Пневматична гвинтівка. Змішані командні змагання, кваліфікація. Перший запуск. Вікторія Сухорукова/Олег Царьков, Крістіна Остапенко/Сергій Куліш

12:15. Пневматичний пістолет. Особисті змагання, кваліфікація. Олена Костевич, Вілєна Бевз, Юлія Ісаченко 

14:15. Пневматичний пістолет. Особисті змагання, кваліфікація. Павло Коростильов, Віктор Банькін, Олег Омельчук


Джерело: ukrsportbase

Others News