News

Shooting

13.04.2024

СРІБНИЙ МІКСТ ОМЕЛЬЧУКА ТА ІСАЧЕНКО НА ФІНАЛЬНОМУ ЛІЦЕНЗІЙНОМУ ТУРНІРІ ДО ІГОР-2024


Юлія Ісаченко та Олег Омельчук здобувають срібло змагань змішаних дуетів у пневматичному пістолеті на турнірі ISSF Final Olympic Qualification Championship!


Завершився розіграш першого комплекту нагороду на турнірі в Ріо-де-Жанейро, де розігруються олімпійські ліцензії - відкрили лік нагородам пістолетники, які виступали у міксті на 10 м. 


За золото змагалася й Україна, яка була представлена наддосвідченим та титулованим Олегом Омельчуком та дебютанткою змагань подібного рівня, 15-річною Юлією Ісаченко. Суперниками нашого дуету були турецькі стрільці Юсуф Дікеч та Севвал Тархан, які виграли кваліфікаційну частину. 


Розпочався матч за перше місце з упевнено виграної першої серії від українців (2-0), однак уже до екватору зустрічі турецька команда була більш впевненою у пострілах та мала перевагу у рахунку (4-8). Тим не менше, українська команда двічі відігравалася та наближалася до турків на відстань у 2 очки (4-10 -> 9-11, 9-15 -> 13-15), але перемога з рахунком 17-13 усе ж дісталася нашим опонентам.Вітаємо українців з нагородою та бажаємо успіхів їм сьогодні у кваліфікаційних стартах в особистому пневматичному пістолеті!


Джерело: ukrsportbase

Others News