Shooting

20.08.2023

ОЛЕНА КОСТЕВИЧ - СРІБНА ПРИЗЕРКА ЧЕМПІОНАТУ СВІТУ З КУЛЬОВОЇ СТРІЛЬБИ

Олена Костевич (крайня ліворуч)

Олена Костевич завоювала першу медаль України на чемпіонату світу з кульової стрільби, що триває в Баку.

Українська спортсменка виборола "срібло" в олімпійській дисципліні - стрільбі з малокаліберного пістолету на дистанції 25 метрів. До слова, Костевич вшосте в кар'єрі стає призеркою світової першості.

У фіналі Костевич боролася за медалі з сімома іншими стрілкинями. Серед конкуренток українки - бронзова призерка ЧС у цьому виді Дорін Венекамп, Хані Ростам'ян з Ірану, яка вже здобула "бронзу" у командній стрільбі на ЧС-2023, а також чемпіонка світу-2023 у команді Ритм Сангван.

Ключовою для Костевич стала боротьба з латвійкою Агате Расмане за "срібло": українка її випередила, закривши 3/5 мішеней (у Расмане - лише одне влучання). Водночас, Костевич достроково втратила шанси на "золото": перед фінальною перестрілкою поступалася Венекамп з різницею у вісім влучань.