Shooting

10.05.2023

ОЛЕГ ОМЕЛЬЧУК ЗАВОЮВАВ ПЕРШУ ДЛЯ УКРАЇНИ МЕДАЛЬ НА ЕТАПІ КУБКА СВІТУ В БАКУ

Збірна України здобула першу нагороду на етапі Кубка світу зі спортивної стрільби.  Срібну медаль на турнірі, який приймає Баку (Азербайджан) завоював Олег Омельчук.

Український спортсмен посів 2-е місце в стрільбі з пневматичного пістолета на відстані 10 метрів. У фінал Омельчук вийшов з четвертим результатом, натомість інші українці, Віктор Банькін і Денис Кушніров.

Спершу український стрілець переважав у фіналі, маючи 102 очки, проте у восьмій серії Омельчука випередив іранець Саджад Пурхоссейні Лафмеджані на півтора очка. У вирішальному підході, коли на стрільбищі залишилося двоє спортсменів, Олег був влучнішим за суперника — 19.2 очок проти 18.1 в іранця. Однак, цього для першого місця забракло, тож Омельчук здобув "срібло".