Shooting

26.02.2024

МАРІЯ СТАШКО ВЛУЧАЄ В БРОНЗУ ЮНІОРСЬКОГО ЄВРО

Марія Сташко здобуває першу від 2008 року нагороду для жіночої пневматичної гвинтівки на юніорському рівні!

Сьогодні стартувала континентальна першість з кульової стрільби у Дьорі, під час якої спортсмени змагатимуться на десятиметровому вогневому рубежі. Традиційно відкриває програму юніорський турнір.

У перший день було розіграно 3 комплекти нагород - в особистих юніорських першостях у пневматичній гвинтівці, а також у змішаних командних змаганнях. Найвищих успіхів змогла досягнути Марія Сташко, яка стала п'ятою у кваліфікації пневматичної гвинтівки та пройшла до фіналу, а також пара Юлія Діденко / Максим Гімон, які стали п'ятими і яким не вистачило 2 балів до бронзового фіналу.

У фінальній частині Марія Сташко дуже впевнено провела всі серії і перебувала на горі турнірної таблиці. Напруження почало зростати, коли почалася боротьба за топ-4 та топ-3, адже розриви між гвинтівочницями були надто малими. Утім, українка гідно відстріляла 2 серії по 2 постріли, завоювавши бронзову нагороду особистої першості - попередня нагорода у 10-метровій гвинтівці для України належала Дарії Шаріповій, яка здобула її 2008 року.

У другий день ЧЄ-2024 відбудуться одразу 5 юніорських стартів.

Джерело: ukrsportbase