28.04.2024

ВЕСЛУВАЛЬНИЦЯ ДОВГОДЬКО З БРОНЗОЮ ЄВРО ВПЕРШЕ КВАЛІФІКУЄ НА ОІ УКРАЇНСЬКИЙ ЖІНОЧИЙ ОДИНОЧНИЙ ЕКІПАЖ!

Україна вперше у своїй історії буде представлена жіночним одиночним човном на Олімпійських Іграх-2024!

У Сегеді стартував вирішальний день для розіграшу путівок на ОІ-2024 у так званих "малих" човнах (одиночках та двійках парних легкої ваги). Україна виставила на ці змагання 3 екіпажі і всі вони вийшли до фіналів, продовжуючи вести боротьбу за ліцензію.

Відкривала змагальну програму жіноча "одиночка", де нашу країну представляла Євгенія Довгодько. Євгенія досить вдало почала виступи у сезоні: минулого етапу Кубка світу вона виграла фінал В, посівши 7 місце у загальній класифікації, підтверджуючи бойову готовність до здобуття путівки на Олімпіаду.

І їй це вдалося: Євгенія поступилася лише двом досвідченим одиночницям, одна з яких безпрапорна "нейтральна" атлетка, а інша - українська веслувальниця, яка виступає за Азербайджан, Діана Димченко. Взявши бронзову нагороду W1x, Євгенія уперше в історії України кваліфікує на головний старт чотириріччя саме жіночий екіпаж, і вперше з 1996 року будь-який одиночний екіпаж!

Вітаємо спортсменку з історичним досягненням та бажаємо вдалої підготовки до Олімпіади!

Джерело: ukrsportbase