20.09.2024

ІЛЬЄНКО ТА СУДАРЕНКОВА - ПРИЗЕРКИ ЧЕМПІОНАТУ СВІТУ З ПРИБЕРЕЖНОГО ВЕСЛУВАННЯ

Любов Сударенкова та Євгенія Ільєнко - бронзові призерки чемпіонату світу з прибережного веслування (пляжний спринт)!

Українки виступали в віковій категорії юніорок та змагалися у двійці парній. За підсумками кваліфікації вони отримали 14 номер посіву, та вже у першому ж раунді плейоф отримали у суперниці кіпріоток, які були третіми у попередньому етапі.

Програючи більше 3 секунд на першій частині дистанції, Любов та Євгенія зуміли перевернути хід заїзду та вибити з боротьби за медалі своїх опоненток з Кіпру. Впоралися вони і з опором веслувальниць з Португалії в 1/4, вигравши в них понад 4 секунди.

У півфіналі їм довелося боротися з іспанками, які мали 2 номер посіву. На позначці у 250 метрів наші спортсменки були попереду, проте втримати перевагу не вдалося і дівчата відправилися боротися за бронзу.

У бронзовому фіналі Сударенкова та Ільєнко поступалися на першій половині дистанції перуанкам, але надалі вони додали та зуміли вибороти медалі світової першості!

Джерело: ukrsportbase