News

Rhythmic Gymnastics

24.08.2023

ОНОПРІЄНКО ЗДОБУЛА ПЕРШУ ОЛІМПІЙСЬКУ ЛІЦЕНЗІЮ УКРАЇНИ В ГІМНАСТИЦІ


В Іспанії завершилася кваліфікація в особистій першостій на Чемпіонаті світу з художньої гімнастики. Україну представляли Вікторія Онопрієнко та Поліна Каріка, які боролися не лише за вихід до фіналу в окремих снарядах та багатоборстві, а й за можливість здобути олімпійські ліцензії. 

 

Найбільші надії покладалися на Онопрієнко, яка має досвід виступу на ОІ (була десятою у Токіо) та зупинилася за крок від здобуття перепустки на ОІ минулого року (Вікторія стала четвертою на ЧС-2022). Саме тому до Валенсії Вікторія приїхала зарядженою на гарний виступ.  

 

Незважаючи на не найкращий виступ у перший день, Онопрієнко змогла показати прекрасну програму у булавах та заробити 33.35 бала - з третім результатом лідерка української збірної змогла відібратися до фіналу. У стрічці помилка завадила поборотися за вісімку найкращих, тому Вікторія змагатиметься лише в одному фіналі з окремими предметами.  

 

З сумою балів у 96.8 пункта (під час кваліфікації до багатоборства враховувалися 3 найкращі оцінки) Вікторія змогла пробитися до абсолютного фіналу, а підсумок у 127,45 бала дозволив нашій гімнастці завоювати олімпійську ліцензію для України - нагадаємо, що ця перепустка стане першою для представників усіх дисциплін гімнастичної сім'ї (до неї входять художня та спортивна гімнастика, а також стрибки на батуті).  

 

Інша ж наша спортсменка, Поліна Каріка, завершила для себе виступи на Чемпіонаті світу: через помилки в булавах українка достроково завершила боротьбу за другу ліцензію для України. Таким чином, у Парижі в особистій першості нашу країну представлятиме лише одна спортсменка.  

 

О 22:00 Вікторія Онопрієнко виступить у фіналі з булавами.

Джерело - @ukrsportbase

Others News