News

29.07.2024

ЯК ГАРАНТУВАТИ БЕЗПЕКУ ДЛЯ КРИПТОВАЛЮТИ ЕТН: МЕТОДИ ЗАХИСТУ


ЕТН – криптовалюта, яка входить в ТОП затребуваних активів цифрового ринку. Велика увага до проєкту передбачає і високі ризики, оскільки вартість монети Ethereum – одна з найвищих. Через це варто забезпечити високий рівень безпеки не лише під час використання крипти, а й під час зберігання, особливо якщо ви зацікавлені у довгостроковому інвестуванні.


Класичні заходи безпеки при зберіганні Ethereum валюти


При роботі з цифровими активами слід не ігнорувати класичні правила, які спроможні гарантувати захист та стабільну роботу ресурсу, де ви проводити придбання та продаж криптовалюти: 

  • Увімкнення двофакторної автентифікація (2FA).

Активуйте 2FA для всіх своїх облікових записів на криптобіржах та гаманцях. Це автоматично підвищить рівень захисту криптовалюти на біржі України.

  • Сильні паролі.

Використовуйте складні та унікальні паролі для кожного облікового запису. Розгляньте можливість застосування менеджера паролів. Важливо, щоб платформа криптовалют попереджала про рівень стійкості вашого паролю.

  • Оновлення програмного забезпечення.

Регулярно оновлюйте своє програмне забезпечення та пристрої, щоб забезпечити захист від нових вразливостей та крадіжки монет Ethereum.

  • Резервне копіювання.

Зробіть резервні копії приватних ключів та фраз для відновлення (seed phrases). Зберігайте їх у безпечному місці.

  • Детальний аналіз інформації.

Ніколи не вводьте свої приватні ключі на сайтах, в яких ви не впевнені, будьте уважні до підозрілих листів та повідомлень. Не використовуйте маловідомі платформи, якщо плануєте купити криптовалюту за вигідними умовами, які не відповідають ситуації на ринку.



Де краще зберігати валюту ЕТН?


Для зберігання цифрових активів можна розглянути наступні типи гаманців: 

  • Апаратні гаманці. Найкращий варіант для довгострокового зберігання великих сум ETH монет.
  • Холодні гаманці (Cold Wallets). Гарний варіант для довгострокового зберігання активів, проте для щоденних транзакцій такий тип сховища буде недостатньо зручним.
  • Мобільні та десктопні гаманці. Зручні для щоденних транзакцій, але використовувати їх краще, коли плануєте Ethereum купити у невеликих сумах.
  • Криптобіржі. Працюйте тільки з надійними біржами з високим рівнем безпеки, але не зберігайте на них великі суми протягом тривалого часу.


Захист ваших цифрових активів залежить від вашої обережності та дотримання стандартних правил безпеки, які більшість користувачів ігнорують. Рекомендується уважно ставитись до власної ETH валюти та підходів до її зберігання.

Others News